Ibis Styles Białystok
zarezerwuj już dziś

KOMUNIE 2023

Pierwsza Komunia to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka i jego rodziny. Przygotowania do tego szczególnego dnia wymagają odpowiednich starań. Dzięki naszej obsłudze i kucharzom Restauracji Ququłka wszystko stanie się prostsze. Wybierając naszą ofertę będziecie mieli pewność, że Wasza uroczystość przebiegnie w miłej atmosferze, a Goście będą najedzeni i zadowoleni!

Organizując Komunię indywidualnie uzgadniamy szczegóły imprezy, rodzaj sali, menu. W naszej ofercie macie do wyboru oddzielną salę lub wspólną przestrzeń na powierzchni Restauracji Ququłka. 

W momencie uzgadniania szczegółów przedstawiamy dwie propozycje menu, spośród których możecie wybrać najbardziej odpowiadającą dla Was. 

MENU ZESTAW I - cena 190 zł/ os dorosła

MENU ZESTAW II - cena 210 zł/ os dorosła 

Dziecko (2-10 lat) - cena 120 zł/ os  

Pobierz MENU. 

Przygotowujemy odpowiedni wystrój sali, świeże kwiaty, odpowiednią muzykę w tle, jak równiez zapewniamy kącik dla dzieci. 

Mamy możliwość przygotowania menu dla osób z różnymi preferencjami żywieniowymi. 

Zapraszamy do kontaktu. 

INFORMACJE DODATKOWE:

* Nasze sale i przestrzenie na wydarzenia okolicznościowe są rezerwowane na określony czas- maksymalnie 6h , każda dodatkowa rozpoczęta godzina przedłużenia rezerwacji sali jest płatna dodatkowo 350 zł/ h

* Zamieszczona propozycja menu jest tylko przykładową ofertą, cena jak i pozycje menu uzależnione są od indywidualnych ustaleń z Państwem 

 

KONTAKT i REZERWACJA:

Dorota Bardadyn- Czech- Kierownik ds sprzedaży i marketingu:

tel: + 48 511 180 597,

mail: H9062-SL1@accor.com

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij