Ibis Styles Białystok
Ibis Styles Białystok
zarezerwuj już dziś

Galeria Jurowiecka

Serce miasta bije w śródmieściu, nie bez powodu powstała tu Galeria Jurowiecka. Wyjątkowa inwestycja położona bezpośrednio przy jednej z głównych arterii miasta, oferuje nie tylko zakupy w salonach największych polskich i zagranicznych marek, ale i możliwość sięgnięcia po marki młode, oryginalne, propozycje od projektantów.

Galeria Jurowiecka daje możliwość ciekawego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Kino, siłownia, kawiarnie i restauracje oraz jeden z najpiękniejszych widoków na miasto stanowią o wyjątkowości tego miejsca. Jako centrum mody, rozrywki, i wybornych smaków Galeria Jurowiecka tworzy unikatową przestrzeń 25 tys. m2 powierzchni handlowej, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Fenomenem jest połączenie Galerii Jurowieckiej i hotelu ibis Styles Białystok, dzięki temu można przemieszczać się w tych dwóch przestrzeniach bez wychodzenia z budynku. Łącznikiem jest Restauracja QuQułka, która stwarza niesamowity klimat bliskości z naturą.

Na trzech kondygnacjach Galerii znajduje się niemal 100 sklepów, nowoczesny food court, market spożywczy, a także kino i klub fitness. Galerię otacza przepiękny teren zielony, który wiosną i latem stanowi jedyne w swoim rodzaju miejsce odpoczynku w centralnym punkcie miasta. W Galerii cyklicznie pojawiają się prezentacje, wystawy artystów z Podlasia, Galeria Jurowiecka to nowy wymiar centrum handlowego. 

Odwiedź stronę Galeria Jurowiecka

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij