Ibis Styles Białystok
zarezerwuj już dziś

KOMUNIA 2024

Pierwsza Komunia to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka i jego rodziny. Cała rodzina przygotowuje się do tego szczególnego dnia z wielkim przejęciem i ekscytacją. Wychodzimy z  naszą propozycją i zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia z okazji Komunii Świętej w jednej z naszych trzynastu eleganckich sal i sali restauracyjnej . Dzięki naszej obsłudze i kucharzom Restauracji Ququłka wszystko stanie się prostsze. Wybierając naszą ofertę będziecie mieli pewność, że Wasza uroczystość przebiegnie w miłej atmosferze, a Goście będą najedzeni i zadowoleni!

Organizując Komunię, indywidualnie uzgadniamy szczegóły, rodzaj sali, menu. W naszej ofercie macie do wyboru oddzielną salę lub wspólną przestrzeń w Restauracji Ququłka. 

Przedstawiamy dwie propozycje menu, spośród których możecie wybrać najbardziej odpowiadającą dla Was. 

MENU Komunijne OPCJA I  - cena 190 zł/ os dorosła

MENU Komunijne OPCJA  II - cena 240 zł/ os dorosła 

Dodatkowe propozycje

* Mamy możliwość przygotowania menu dla osób z różnymi preferencjami żywieniowymi. 

* Dziecko (3-10 lat) - cena 125 zł/ os  

 

W cenie przygotowujemy uroczysty wystrój sali, białe obrusy, nakrycia, świeże kwiaty, świece, muzykę w tle. Zapewniamy kącik dla dzieci, a w wybranych terminach atrakcyjne zabawy z ANIMATOREM. 

Zapewniamy bezpłatny parking podziemny dla wszystkich Gości przyjęcia. 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

* Nasze sale i przestrzenie na wydarzenia okolicznościowe są rezerwowane na określony czas- maksymalnie do 6h , każda dodatkowa rozpoczęta godzina przedłużenia rezerwacji sali jest płatna dodatkowo 350 zł/ h

* Gwarancją rezerwacji jest podpisanie umowy na przyjęcie i wpłata zadatku w wysokości 500 zł

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 

DOROTA Bardadyn- Czech: 

Tel: +48 511 180 597, mail: H9062-SL1@accor.com

BEATA Rudź: 

Tel: +48 519 689 206, mail: H9062-SL@accor.com 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij