15 marca 2025- II BIAŁOSTOCKIE ŚNIADANIE KOBIET

 Od przekonań do sukcesu: mindset, który zmieni Twój biznes

⏰ Godz. 11:30 - 14:30

Gość specjalny: Klaudia Zając, CEO Coralove.pl

 

Droga Przedsiębiorcza Kobieto,

Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, które pomoże Ci wznieść Twój biznes na wyższy poziom i zbudować mindset wspierający sukces. Oprócz inspiracji i konkretnej wiedzy czeka Cię porcja motywacji, networking z innymi przedsiębiorczymi kobietami oraz pyszne śniadanie w nagradzanej Restauracji Ququłka! 

Dlaczego warto wziąć udział?
✔ Weźmiesz udział w inspirującym wywiadzie! Spotkanie poprowadzi Judyta Kokoszkiewicz – marketerka i specjalistka od PR, która zada Klaudii pytania, które odkryją tajniki jej sukcesu.

Zainspirujesz się historią sukcesu! Klaudia Zając, CEO Coralove.pl, od 10 lat z sukcesem rozwija swoją markę biżuteryjną na międzynarodowych rynkach. Zbudowała prężnie działający e-commerce oraz silną markę osobistą w social mediach, stając się wzorem przedsiębiorczości i autentyczności.

Dowiesz się, jak pokonywać blokady w biznesie! Klaudia pokaże Ci, jak świadomie pracować nad mindsetem, identyfikować ograniczenia i skutecznie je przepracowywać.

Zadbasz o swoją energię! Nauczysz się, jak chronić swoje zdrowie psychiczne i unikać wypalenia, prowadząc biznes w zgodzie z własnymi wartościami.

Zyskasz praktyczne wskazówki marketingowe! Poznasz sprawdzone metody, które pomogły rozwijać międzynarodowy e-commerce.

Wzmocnisz swoją intuicję biznesową! Dowiesz się, dlaczego warto ufać sobie w procesie podejmowania decyzji.

✔ Poznasz historię Klaudii Zając – od małego pomysłu do globalnej marki. Dowiesz się, jak pokonywała przeszkody, wątpliwości i blokady, aby stać się liderką w swojej branży.

Agenda spotkania:

  • Start 11:30: pyszny brunch w Restauracji QuQułka- zwycięskiej restauracji Restaurant Week
  • Wywiad z Klaudią Zając – Judyta Kokoszkiewicz poprowadzi rozmowę, która poruszy kluczowe tematy: mindset, blokady, energia, intuicja i marketing
  • Sesja Q&A: – zadaj pytanie i zyskaj indywidualne wskazówki marketingowe!
  • Networking – poznaj inne kobiety biznesu, wymień wizytówki, nawiąż wartościowe relacje

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:
✅ Prowadzisz lub planujesz rozwój swojego biznesu
✅ Chcesz przełamać ograniczenia i ruszyć do przodu
✅ Szukasz inspiracji oraz historii sukcesu, która zmotywuje Cię do działania
✅ Pragniesz nawiązać nowe kontakty biznesowe

Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona!

  • Zapisz się już teraz – zapisy trwają tylko do 14 marca!

Cena: 115 zł  
Kontakt: Judyta Kokoszkiewicz +48 690692533
Hotel Ibis Styles Białystok 
Dorota Bardadyn-Czech +48 511 180 597 
Beata Rudź +48 519 689 206
Mail: H9062@accor.com

W celu zagwarantowania miejsca i wzięcia udziału w wydarzeniu, wymagana jest opłata do dn. 14.03.2025: na miejscu lub przelewem, 
w tytule przelewu: II BŚK 15.03.2025, imię i nazwisko,
KONTO: ALIOR BANK SA;
nr konta: PL 62 2490 0005 0000 4650 1197 6506.

** Możliwośc anulacji rezerwacji maksymalnie na 5 dni przez wydarzeniem tj 10 marca 2025r. Po tym terminie koszty nie są zwracane. 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close